Aleš Březina

redaktor

Nová posila týmu Junioru

Co na Rádiu Junior dělá:
Vybírá pro vás pohádky, domlouvá zajímavé hosty do vysílání, točí reportáže a chystá spoustu dalších super věcí. Taky se dramaturgicky se stará o pořad Správná desítka.

Co děláš, když zrovna nejsi v Rádiu?
Jakmile opustím Rádio, jsem na plný úvazek kouzelník Magic Alex, iluzionista a herec. Kouzlům a magii se věnuji od svých sedmi let a za nic jiného bych to nevyměnil! Osobně jsem se setkal s Davidem Copperfieldem, díky svým představením mám procestovanou celou Evropu, Tunis, Qatar, Dubai a další zajímavé země.

Prošel jsem řadou televizních pořadů a mezi ty novější a známější bezpochyby patří i televizní soutěž Česko Slovensko má talent, kam jsem se probojoval až do semifinále a Talentmania, kde jsem se pročaroval až do finále. Stát na jevišti před plným sálem diváků je nepopsatelný pocit. Práce v Rádiu mne velmi baví a naplňuje, tak jako kouzlení. V podstatě se dá říct, že mám dva životy – ten přes den, což je v Rádiu a večer a to je právě při vystoupení, jako kouzelník a iluzionista.

Zamáváš kouzelnou hůlkou a ocitneš se na vysněné dovolené. Jak by vypadala?
Ta správná kouzelná dovolená by pro mne byla pracovní, ale i tak bych si našel čas na odpočinek. Rozhodně bych s sebou chtěl mít svůj tým lidí, rodiče a kamarády. Jelikož nevydržím dlouho nic nedělat a pořád něco vymýšlím, tak bych zvládl ležet na pláži maximálně jeden den. Pak bych sbíral energii na další vystoupení a další vysílání v rádiu na výletech a nebo při blbnutí v moři, třeba na vodních skútrech. Člověk by si měl tvořit zážitky, co jen to jde. Protože ze zážitků jsou vzpomínky a vzpomínky a sny jsou velice důležité! Vždyť samotné sny jsou plné magie...

Kdybys mohl cestovat v čase, jakou známou osobnost z minulosti bys chtěl potkat a proč?
Osobností, s kterými bych se rád potkal, by byla spousta. Ale určitě bych se nejvíce těšil na setkání s hrabětem Draculou, protože Dracula a upíři jsou moji oblíbenci. Možná proto, že celý den prospí. Ale také bych se chtěl osobně podílet na nějakém vyšetřování Sherlocka Holmese a asi nejvíc kde bych si chtěl zkusit žit by bylo období králů, kde bych mohl být například dvorní kouzelník Marie Terezie.

Všechny články

Stránky