Poprvé jsem na běžkách stál v pěti letech, vzpomíná mladý nadějný biatlonista Patrik

21. březen 2026

Patrikovi Býmovi je 14 let, závodně se věnuje biatlonu. Když má zrovna volno, tak hraje na počítači, hlavně formule, kouká na filmy a seriály a tráví čas s kamarády.

Co ho přivedlo zrovna k biatlonu? Jak se mu daří? Nejen o tom si povídali s Evou Sinkovičovou.

VÝZVA: Chcete taky přijít do Trenduj?

Napište Evě na email radiojunior@rozhlas.cz a do předmětu napište Trenduj. Pošlete info o sobě a taky zhruba minutovou nahrávku vašeho hlasu. Možná právě vy budete dalším hostem téhle talkshow!

autoři: Eva Sinkovičová , kpe
Spustit audio

    Mohlo by vás zajímat