Hitparáda: 4.–9. 5. 2019

Tentokrát vás Hitparádou mimořádně neprovedla Klára Nováková, ale moderátorka Denisa Kimlová. Jak se Denisa orientuje v současné hudební scéně? Jen si to poslechněte sami a nazapomeňte hlasovat pro svůj oblíbený hit.

Poslouchej každou sobotu od 17:00 (reprízu pak v neděli od 17:00) hitparádu! Do následujícího čtvrtka do 8:00 pak vždy můžeš tady na webu hlasovat pro svou nejoblíbenější písničku. Dokážeš ji posunout na první místo? Další týden se žebříček podle výsledků hlasování změní. Na výběr máš vždy také ze dvou novinek. Jedna písnička může v naší hitparádě vydržet až deset týdnů. Pak i taková úspěšná píseň z hitparády zmizí, aby uvolnila místo nějakému novému hitu.

Naladit si nás můžeš zde.

Hlasovat můžete do čtvrtka do 8:00!

Klikni do kolečka k písničce, kterou chceš podpořit a dej odeslat. Vybírat můžeš z deseti písniček z minulého týdne a dvou novinek.
Nevybavuješ si, která písnička je která? Klikni na její název a můžeš si ji připomenout na YouTube.

Pusť si nejnovější díl Hitparády.

Všechny minulé si můžeš poslechnout v Audioarchivu.

Pošli tip a vyhraj!
 
Chybí ti v žebříčku tvá oblíbená písnička? Pošli nám tip a můžeš i něco pěkného vyhrát. Každý týden jednoho z vás ve vysílání vybereme a odměníme.

Spustit audio

Více z pořadu

Pošli nám tip

Víš o písničce, která by v naší hitparádě neměla chybět? Napiš nám! Každý týden jeden z tipů odměníme. Koho jsme vybrali se dozvíš ve vysílání Hitparády.

Pusť si video