Pět pohádek Hany Primusové na dobrou noc. V neodolatelném podání Květy Fialové
Kam se sněhovým medvědem, když začne jaro? Kdo pomůže městu, ze kterého se ztratila radost a láska? Jak kamenný pes zachránil Kloboučkov? Jaká byla tři přání koně z kolotoče? Co dělá po nocích plyšová veverka, kterou Bára dostala od táty, protože živá přece do bytu nepatří? O tom všem se vypráví v pohádkách Hany Primusové, která je jednou z nejzkušenějších a nejosvědčenějších autorek rozhlasových příběhů pro nejmenší posluchače.
Hledáte čtené pohádky na dobrou noc zdarma? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo pak zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo a audiopohádky zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly najdete v prodeji na CD nebo ke stažení v mp3 na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Nejnovější hry a četba
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor


Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.