Poslechněte si nejkrásnější audio knihy a pohádky zdarma. Dobrodružné i vtipné příběhy pro děti

To nejlepší z české a světové literatury nejen pro mládež. Vybíráme pro vás klasická audia ze zlatého fondu i čerstvé novinky. Zaposlouchejte se do oblíbených příběhů.

Máte náladu na audio pohádku, detektivku, romantiku nebo sci-fi?

Kde najít super audioknihy? Máme pro vás tip!

Top autoři a slavní herci u vás v obýváku

Pravidelně vyrážíme na výpravy do fantazie se slavnými zahraničními i českými spisovateli, jakými jsou Jules Verne, Charles Dickens, bratři Grimmové, H. CH. Andersen, Jack London, Božena Němcová, Karel Jaromír Erben, Karel Čapek a další.

Nejkvalitnější díla si zaslouží skvělé herce. V rozhlasových hrách a čtení na pokračování tak často vystupují mistři mluveného slova Viktor Preiss, Eduard Cupák, Vlastimil Brodský, Ivan Trojan, Dana Medřická, Jiřina Jirásková, Valérie Zavadská, Karel Höger a celá plejáda dalších.

Klasické audio pohádky pro děti zdarma a bez reklam

Pusťte dětem pohádku nejen na dobrou noc a poslouchejte celá rodina. Pohodovou atmoféru vykouzlí poetické i vtipné pohádky, které vypráví herecké hvězdy. Na našem webu jsou dostupné vždy na sedm dní po odvysílání.

Těšit se můžete na klasické pohádky jako jsou Tři oříšky pro Popelku, Šípková Růženka, Zlatovláska, Malý princ, ale i na moderní akční pohádky například ze světa počítačových her. Tak nás sledujte, ať je nepropásnete :-)

Pohodlně v mobilní aplikaci!

Chcete mít audia snadno v mobilu? Stáhněte si apku a zažeňte nudu i na cestách. A jaké aplikace doporučujeme?

Nejkrásnější pohádky a audioknihy

Stránky

Vyberte si

Pusť si video

Novinky z Rádia Junior

Nechte si posílat přehled toho nejzajímavějšího z vysílání, aktuální audiotipy, ale také informace o soutěžích a akcích Rádia Junior pro rodiče i školy.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů