Poslechněte si Noc s Andersenem, Vendou, Fráňou a skvělými hosty

Venda a Fráňa alias Jirka Kohout a Tomáš Vacek

Nestihli jste si 29. března pustit speciální vysílání Rádia Junior k Noci s Andersenem? Nemusíte být smutní. Teď si vše můžete poslechnout ze záznamu. Jak se u nás ponocovalo? Jací hosté si přišli povídat s moderátory Vendou a Fráňou?

Tento ročník Noci s Andersenem se na Junioru povídalo i o méně známých pohádkách slavného spisovatele. Každou hodinu jsme se navíc ve vysílání telefonicky spojili s některou z českých knihoven, kde se také nespalo. Co se tam dělo? To se dozvíte, když si poslechnete záznam vysílání.

Máte rádi pohádky H. Ch. Andersena? Považujete se přímo za experta? Otestujte svou znalost postav z jeho příběhů a vyzkoušejte si náš kvíz.

A kdo našel odvahu, nešel spát a přijal pozvání do studia? První hodinu vysílání nám přišla nejen o svých knížkách pro děti povídat oblíbená herečka Nela Boudová. Tu vystřídala režisérka Apolena Novotná, která se svěřila, že pohádky má ráda doteď. Sympatická herečka Eva Josefíková pak prozradila například i to, jak se jí hrají princezny. Posledním hostem byla spisovatelka Hana Lehečková, která nedávno vydala kouzelnou dětskou knížku Co se děje v Podpostelí.

Tak si to poslechněte:

Nela Boudová

Režisérka Apolena Novotná

Herečka Eva Josefíková

Hana Lehečková, autorka Hajaji Vesmírné putování komety Julie

Jak se moderátoři Venda a Fráňa (alias Jirka Kohout a Tomáš Vacek) připravovali na vysílání? Koukněte na video:

Klub Rádia Junior běží každý všední den od 19:00 na Rádiu Junior. Naladit si nás můžete zde.