Pracuj a potom budeš mít klid, radí otec 15leté zpěvačce Adéle Zouharové. Stala se tváří projektu #SayHi

27. říjen 2022

Talentovaná Adéla Zouharová je v jednom kole. Zapojila se do mezinárodního projektu #SayHi, koncertuje, chodí do školy. Jak se vyrovnává s hejty a zažila někdy šikanu? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Adélu Zouharovou čekají talentovky na konzervatoř. Chtěla by se stát herečkou a objevovat se na divadelních prknech. „Chtěla bych hrát v americkém filmu,“ prozradila Kláře Novákové i svůj další sen. Slavná je už ale i teď. Na sociálních sítích má kolem 400 000 fanoušků.

Stop šikaně!

Čtěte také

Ty teď baví i novým videoklipem k písni Cesta za štěstím, který vznikl pro Rádio Junior. Adéla se tak stala českou tváří mezinárodního tanečního projektu #SayHi. Ten je zaměřen na podporu přátelství a je proti šikaně. „Baví mě na tom to, že mohu lidem předat tu zprávu, že by se tak chovat neměli,“ vysvětluje sympatická zpěvačka.

Zapojte se taky do #SayHi >>

Sama má se šikanou zkušenost. „Prošla jsem si tím,“ říká. „Když jsem byla v 6. třídě, vydala jsem novou písničku. Zhlédnutí stoupala a lidi mi to záviděli. Z vyšších ročníku chodili ke mně do třídy a řvali tam tu písničku. Nebylo mi to příjemné,“ vzpomíná. Dnes už si s hejty hlavu nedělá. Na sociálních sítích je maže.

Má čas na normální život?

„Každý infuencer má asi období, kdy si řekne, chci mít čas na kamarády, žádnou práci dělat nebudu a budu si jen užívat,“ popisuje Adéla své pocity z rozjíždějící se kariéry, která je časově náročná. Zároveň má ale vždy na mysli slova tatínka, který jí říká: „Pracuj a potom budeš mít klid.“

Jak vypadá její týden? Co všechno musí stíhat? Má vůbec někdy volno? Kdy chodí spát? Poslechněte si celý podcast.

Klub Rádia Junior vysíláme každý den v 19:00. Nenechte si ujít rozhovory se zajímavými hosty >>

Nalaďte si vysílání Rádia Junior online >>

autor: kpe
Spustit audio

Související