S Rádiem Junior nebudete nikdy sami. Poslouchejte a bavte se

1. červen 2021

Na Rádiu Junior se na vás těší super moderátoři, zábavné soutěže, písničky, zajímaví a slavní hosté a spousta napínavých příběhů. Pusťte si nás na webu nebo v aplikaci.

Rádio Junior je jediné živé rádio pro holky a kluky v Česku. Máme pro každého něco! Sledujeme trendy a to, co vás baví. Najdete nás i na YouTube, kde pro vás třeba recenzujeme knížky a nahráváme další ulítlá videa.

Vtipní moderátoři a slavní hosté

Do studia si naši moderátoři každý den v 19:00 zvou na rozhovory zpěváky, herce, influencery a další cool hosty. Ptejte se jich i vy! Stačí napsat na email radiojunior@rozhlas.cz. A můžete i něco vyhrát!

Koukněte, kdo přijde příště a vyberte si v programu >>

Moderátoři Rádia Junior – Jirka Kohout, Jana Rychterová, Jakub Voříšek, Petr Ševa Ševčík, Denisa Kimlová

Dobrodružné audioknihy i fantasy příběhy

Čtení vás zrovna nebere, ale rádi cestou ze školy nebo před spaním posloucháte dobrodružné příběhy? Ty naše vypráví samé herecké hvězdy!

Poslouchejte zdarma audioknihy a seriály >>

A jestli už nevíte, jak zabavit mladší sourozence, pusťte jim nějakou pěknou pohádku, nebo písničkové rádio pro malé děti – Rádio Junior Písničky. A budete mít klid! :-)

Pusťte si nás na webu nebo v aplikaci

Vysíláme digitálně – takže si nás můžete pustit na počítači a mobilu, DAB+ rádiu nebo chytré televizi. Když propásnete svůj oblíbený pořad, najdete ho většinou i tady na webu.

Stáhněte si taky mobilní aplikaci Rádia Junior, kde najdete to nejlepší z Junioru a rozhlasové strašidlo Ušouna Rušouna ;-)

Jak naladit Rádio Junior >>

Ani se nám to sem všechno nevejde, tak si proklikejte web, koukněte na naši webkameru do studia a uvidíte sami :-)

(Jo, a dospěláci nás najdou navíc i na Facebooku a Instagramu.)

Spustit audio

Související

Pusť si video