Učíte se anglicky? Nenechte si ujít nový pořad na Rádiu Junior

Hello! Chcete se naučit anglický jazyk? Na Junioru se zabydlela zábavná dvojka Kiki a Mr. Suits, která vám s tím pomůže. 

Každé pondělí se na vás v 10:00 těší kamarádi Kiki a Mr. Suits s anglickým povídáním na dané téma, krátkou pohádkou a hlavně spoustou smíchu a bláznivých nápadů.

Mr. Suits a Kiki si s vámi popovídají anglicky

Kdo vlastně jsou Kiki a Mr. Suits? Tohle klaunské duo baví svými dobrodružstvími holky a kluky v divadelních představeních Azyzah Theatre. Teď se navíc zabydlelo i v rádiu, kde vyvádí zase jiné kousky. Těšit se můžete na dvacet dílů. 

Nestihli jste každé slovo?

Kiki a Mr. Suits vpráví celé své příběhy pouze v angličtině, ale nebojte. Pokud se obáváte, že v audiu něco nestihnete, bude pro vás u každého dílu i anglický text ke stažení, ať vám neunikne ani slovíčko. Pohádky, které v každém dílu zazní, si navíc můžete stáhnout i jako český text.

Let's Go! Pusťte si první lekce >>

Máte dotaz?

Zajímá vás nějaké téma a rádi byste, aby vám ho Kiki a Mr. Suits vysvětlili ve vysílání? Napište nám svůj dotaz na email radiojunior@rozhlas.cz.

Každý díl si po odvysílání můžete pustit i ze záznamu tady na webu Rádia Junior. Najdete ho taky na audioportálu mujRozhlas.

Pořad připravují

  • Dagmar Jegerová
  • Vanessa Gendron

autoři: Dagmar Jegerová , Vanessa Gendron
Spustit audio

Související