Velký pátek

14. duben 2017

Velikonoční soutěž pokračuje! Uhádněte devět barev našich rozhlasových velikonočních vajíček, správně je na webu obarvěte a vyhrajte úžasné ceny. Ve velikonoční soutěži Rádia Junior na vás čeká dětský tablet Maxipes Fík, vysílačky a kvadroptéra s kamerkou.

Ahoj kamarádi,
šesté soutěžní vajíčko už se těší, až se vám představí. Má pro vás samozřejmě nápovědy. Tak se do toho pusťte.

Jak můžu soutěžit?

Tvým úkolem je z 9 nápověd ve vysílání nebo tady na webu poznat 9 barev soutěžních velikonočních vajíček. Nápovědy se objevují ve vysílání každý den od 9. 4. do 17. 4., a stejně tak na webu, kde se každý den otevírá nové okénko ve velikonočním kalendáři.

Na konci soutěže (nejdříve 17. 4. a nejpozději 20. 4.) budeš mít celkem 9 barev, kterými ve správném pořadí obarvíš velikonoční vajíčka v soutěžní ošatce. Poslední 10. vajíčko si vybarvi sám/sama podle své fantazie! Ošatku s obarvenými vajíčky pošli na email radiojunior@rozhlas.cz a třeba vyhraješ právě Ty! Ale pozor - musíš to stihnout do 20. 4. 2017 do 12:00!

Velikonoční video

A mezi vším tím soutěžením si zatím pusť následující video s nejoblíbenějšími velikonočními básničkami Rádia Junior. Která z nich je ta nej? :-)

autor: Redakce Rádia Junior
Spustit audio

Pusť si video