Ze SuperStar do Rádia Junior. Petr Ševčík moderuje, zpívá a točí videa na YouTube

Petr Ševčík je nejen oblíbený moderátor a youtuber Rádia Junior, ale je to i super zpěvák. Dokonce zkusil štěstí v SuperStar! Jak tam dopadl? I na to se ho zeptala Klárka Nováková v dalším díle prázdninové Starparády.

Vystudoval sice ekonomii, ale zpívání Petra prostě baví. Ve druhém ročníku Československé SuperStar se dostal mezi pět nejlepších! A víte, že dřív nosil dlouhé vlasy? Kláru zajímalo, proč teď volí sestřih „na pilota“. Vymámila z něj ale i jednu pikantní informaci. Dozvíte se, kvůli čemu kdysi plakal.

Když zrovna nestojí někde s kytarou a nezpívá, moderuje na Rádiu Junior odpolední vysílání, nebo natáčí ujetá videa na náš YouTube kanál. Moderování mu jde stejně skvěle jako zpívání. Baví ho, že se při tom lecos dozví. Díky jednomu hostovi, který u něj ve studiu povídal o ekologii, přestal třeba Péťa kupovat pití v plastu, pořídil si nerez lahev a čističku vody.

Jako předchozí hosté Starparády, dostal i Petr za úkol složit za pár minut písničku o Rádiu Junior. Nebyla to pro něj až taková novinka. Podobnou šílenost jsme po něm chtěli nedávno na oslavě našich šestých narozenin. Jak se mu to povedlo tentokrát?

Na další díl Starparády se můžete těšit zase v sobotu od 17:00. Naladit si nás můžete třeba tady.

autor: Redakce Rádia Junior
Spustit audio

Více z pořadu

Víš o písničce, která by v naší hitparádě neměla chybět? Napiš nám! Každý týden jeden z tipů odměníme. Koho jsme vybrali se dozvíš ve vysílání Hitparády.

Pusť si video