2. kolo výtvarné soutěže Tvoříme s Juniorem

20. březen 2020

Ukončeno. Zjistěte, kdo vyhrál.

V tomto kole soutěže vyhráli:
Atlas budoucnosti získává Vojta (zasláno přes Facebook), plechový hrnek Madlenka (zasáno emailem), batůžek s drobnými dárky Laurencie (zasláno přes Facebook), a speciálně přidané dvě ceny - Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech získávají Tereza z Plzně (zasláno emailem) a Estel (zasláno přes Facebook).
Výherci byli vyrozuměni zprávou.
Gratulujeme.

Zadání

V druhém kole výtvarné soutěže s Juniorem po vás chceme nakreslit obrázek k pohádce podle starých řeckých legend Hlava Medúsy, kterou si můžete poslechnout 20. března. ve 13:00 ve vysílání, nebo potom na našem webu na stránce Pohádky a příběhy. Ať už budete malovat, nebo kreslit, použít můžete jen jednu barvu a její odstíny. To je oříšek, co?

Obrázky nám zašlete do pondělí 23. března. 2020 (včetně).

Co můžete vyhrát tentokrát?

V tomto kole oceníme tři vybrané obrázky. Jeden od nás získá nádherně ilustrovanou knihu Atlas budoucnosti od nakladatelství REBO, druhý bavlněný vak Junioru s drobnými dárky a třetí výherce dostane plechový hrneček Rádia Junior.

Jak na to?

Sledujte s rodiči pečlivě náš web, nebo Facebook, kde postupně vyhlásíme několik kol výtvarné soutěže. Vždy přesně napíšeme, jakou pohádku nebo dobrodružný příběh si máte ve vysílání nebo na webu či v mobilní aplikaci Junioru poslechnout a namalovat k němu obrázek.

Každé zadání si pečlivě přečtěte! Některá kola totiž budou záludná a přesně vám vymyslíme, jakou výtvarnou techniku máte použít :-)

Jak poslat obrázek?

Obrázek pak co nejlépe vyfoťte a nechte rodiče, aby ho vložili na našem Facebook profilu do komentáře k příspěvku s vyhlášením daného kola soutěže. Kdo nemá facebook, může nám obrázek poslat na email radiojunior@rozhlas.cz.

Při posílání emailem nezapomeňte uvést poštovní adresu, kdybyste vyhráli. Do předmětu emailu je nutné uvést heslo „Tvoříme s Juniorem 1. kolo, 2. kolo...atd.“
Můžete uvést i svůj věk.
Více zjistíte v plných pravidlech soutěže.

Výherce, kteří nám obrázek pošlou přes Facebook, pak o adresu požádáme v soukromé zprávě až po vyhlášení výsledků.

Ceny výhercům odešleme, jen co to situace dovolí, takže je třeba počítat i s větším zdržením :-)

>> Přečtete si celá pravidla souteže 
(Zasláním obrázku do soutěže potvrzujete souhlas s plným zněním těchto pravidel.)

Těšíme se na vaše výtvory!

Spustit audio

Související

Pusť si video