3. kolo výtvarné soutěže Tvoříme s Juniorem

Vyhrajte krásně ilustrovanou knížku Malý hrdina od nakladatelství OMEGA

Poslechněte si pohádku a vytvořte k ní úžasné výtvarné dílo. Tentokrát bychom chtěli „falešnou“ mozaiku.

Jakou pohádku jsme pro vás ve druhém kole soutěže vybrali? A jakou technikou ho musíte vytvořit? Jen čtěte dál! Těšíme se na vaše dílka.

Zadání

Ve třetím kole výtvarné soutěže po vás chceme vytvořit dílo k exotické pohádce O zlatém řetězu života, kterou si můžete poslechnout 24. března ve 13:00 ve vysílání, nebo potom na našem webu na stránce Pohádky a příběhy

Jakou techniku zvolit? Troufnete si na falešnou mozaiku? Ať už z různých barevných papírů, nebo vybarvováním narýsovaných čtverečků, nebo úplně jinou? Jsme zvědaví na vaše nápady. 

Obrázky nám zašlete do neděle 29. března. 2020 (včetně).

Co můžete vyhrát tentokrát?

V tomto kole oceníme čtyři vybrané obrázky. Jeden od nás získá nádherně ilustrovanou knihu Malý hrdina od nakladatelství OMEGA, druhý Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech od Nakladatelství Albatros, třetí bavlněný vak Junioru s drobnými dárky a čtvrtý výherce dostane CD s třetím pokračováním vesmírného příběhu Vladana a Prasopes od Radioservisu.

Jak na to?

Sledujte s rodiči pečlivě náš web, nebo Facebook, kde postupně vyhlásíme několik kol výtvarné soutěže. Vždy přesně napíšeme, jakou pohádku nebo dobrodružný příběh si máte ve vysílání nebo na webu či v mobilní aplikaci Junioru poslechnout a namalovat k němu obrázek.

Každé zadání si pečlivě přečtěte! Některá kola totiž budou záludná a přesně vám vymyslíme, jakou výtvarnou techniku máte použít :-)

Jak poslat obrázek?

Obrázek pak co nejlépe vyfoťte a nechte rodiče, aby ho vložili na našem Facebook profilu do komentáře k příspěvku s vyhlášením daného kola soutěže. Kdo nemá facebook, může nám obrázek poslat na email radiojunior@rozhlas.cz.

Při posílání emailem nezapomeňte uvést poštovní adresu, kdybyste vyhráli. Do předmětu emailu je nutné uvést heslo „Tvoříme s Juniorem 3. kolo
Můžete uvést i svůj věk.
Více zjistíte v plných pravidlech soutěže.

Výherce, kteří nám obrázek pošlou přes Facebook, pak o adresu požádáme v soukromé zprávě až po vyhlášení výsledků.

Ceny výhercům odešleme, jen co to situace dovolí, takže je třeba počítat i s větším zdržením :-)

>> Přečtete si celá pravidla souteže 
(Zasláním obrázku do soutěže potvrzujete souhlas s plným zněním těchto pravidel.)

Těšíme se na vaše výtvory!

Spustit audio

Související