Angličtina s Rádiem Junior: Pets. Domácí mazlíčci

Máte doma psa, kočku nebo třeba rybičky? Kiki a Mr. Suits si vyměňují tipy, jak se o mazlíčky starat. Čeká na vás i pohádka Kocour v botách.

Každé pondělí od 10:00 se na vás těší kamarádi Kiki a Mr. Suits s anglickým povídáním na dané téma, krátkou pohádkou a hlavně spoustou smíchu a bláznivých nápadů.

Mr. Suits a Kiki si s vámi popovídají anglicky

Kdo vlastně jsou Kiki a Mr. Suits? Tohle klaunské duo baví svými dobrodružstvími holky a kluky v divadelních představeních Azyzah Theatre. Teď se navíc zabydlelo i v rádiu, kde vyvádí zase jiné kousky. Těšit se můžete na dvacet dílů.

Nestihli jste každé slovo?

Kiki a Mr. Suits vpráví celé své příběhy pouze v angličtině, ale nebojte. Pokud se obáváte, že v audiu něco nestihnete, máme pro vás i anglický text ke stažení, ať vám neunikne ani slovíčko. Pohádky, které v každém dílu zazní, si navíc můžete stáhnout i jako český text.

Ke stažení:

Máte otázku?

Zajímá vás nějaké téma a rádi byste, aby vám ho Kiki a Mr. Suits vysvětlili ve vysílání? Napište nám svůj dotaz na email radiojunior@rozhlas.cz.

Nalaďte si Rádio Junior online >>

Ze záznamu si můžete každý díl pustit online na webu Rádia Junior, kde bude k poslechu dostupný po dobu čtrnácti dnů po odvysílání a na audioportálu mujRozhlas.

autoři: Dagmar Jegerová , Vanessa Gendron
Spustit audio