Jak se chytají kapři a co chytíte, když lovíte na přívlač?

14. duben 2024

Tři moderátoři a tři rybáři v Totál Talkshow o rybách a rybaření.

Totál talkshow tentokrát moderují Denisa, Dani a Ondra, a protože Dani s Ondrou jsou vášnivými rybáři, rybí téma prostě muselo přijít. A s ním i rybí zajímavosti a rozhovory.

Ondřej Holan, Denisa Kimlová a Daniela Chrastinová

Povídat si budeme s rybářem, zálesákem, spisovatelem i influencerem Matějem Houškou, který už od svých jedenácti let natáčí v rámci rodinného týmu Team 2010 filmové příběhy se světa ryb a přírody. Má mnoho obdivovatelů i sledujících. Prozradí například to, že se teď soustředí na lov kaprů.

Další rybář, kterého budeme zpovídat, se jmenuje Karel Hrubín a věnuje se rybolovné technice Přívlač. Jde o techniku, co se používá při lovu dravých ryb a rozhodně ji nezvládnete ze židličky na břehu. Karel navíc prozradí, že jako malý kluk začínal s rybařením jako pytlák.

Závěr našeho rybářského povídání bude patřit technice Feeder, které se věnuje poslední z našich hostů, rybář Jaroslav Rajdl. Dozvíme se, jak probíhají rybářské závody v téhle rybářské technice i jaký prut se používá. A zajímat nás bude samozřejmě i to, na jaký úlovek je Jaroslav nejpyšnější.  

Víc uslyšíte v Totál talkshow!

Spustit audio

Související