Jednou jsem bráchovi záviděl, přiznává herec Filip Antonio, hvězda seriálu Špunti na cestě

2. duben 2022

Bratři Filip a Viktor Antoniovi hrají v seriálech i na divadle. Jaké je to dětství? Nezávidí si navzájem role? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Viktora a jeho bratra Filipa může znát třeba ze seriálu Špunti na cestě. Vystupují ale i na divadelních prknech. Tentokrát se stali hosty speciálního vysílání Rádia Junior k Noci s Andersenem.

Před kamerou od batolete

Talent asi podědili po své mamince, známé zpěvačce a muzikálové herečce Ditě Hořínkové. Není proto divu, že se malý Filip poprvé před kamerou objevil, už když mu bylo pouhých 18 měsíců.

Ani mladší Viktor nezůstal pozadu. Aktuálně třeba zkouší kus s názvem Láska je láska v Divadle Lucie Bílé. „Je to crazy muzikál a myslím, že se to povedlo a je to krásné představení,“ popisuje.

Trochu jsem záviděl...

Je skoro neuvěřitelné, jak si kluci navzájem přejí úspěch a radují se, když se tomu druhému něco povede. Bylo to tak vždycky? 

„Je pravda, že jsem Viktorovi jeden čas trochu záviděl,“ přiznává Filip a vypráví: „Šli jsme na konkurz na jeden hororový seriál.“ Filip se hodně snažil, aby svým výkonem zaujal, ale pak nastoupil Viktor. „I já jsem užasnul,“ říká dnes hrdě starší z bratrů. „Předvedl tam něco neskutečného a vzali ho. Velmi jsem mu to záviděl.“

Jaké knížky mají kluci nejradši? Jak a proč si předávají role? Hrají radši ve filmech a seriálech, nebo na divadle? I na to se zeptal Michal Zelenka a Klára Nováková. Poslechněte si celý rozhovor.

Klub Rádia Junior vysíláme každý den v 19:00. Nenechte si ujít rozhovory se zajímavými hosty >>

Nalaďte si vysílání Rádia Junior online >>

autor: kpe
Spustit audio

Související