Jono a Kíš. Sci-fi příběh o tom, jaké je to ztratit se v online světě
Najdou dva sourozenci cestu zpět do reality, nebo zůstanou navždy ztracení ve vesmíru jedniček a nul? A co tam všechno prožijí? Pusťte si premiéru nové rozhlasové hry.
Pusťte si vyprávění, ve kterém se přenesete do úplně jiného světa. Tak jako sourozenci Jono a Kíš. Jednoho dne zůstanou nečekaně sami doma. Starší a rozumnější Jono by se rád věnoval svým oblíbeným hrám, třeba Minecraftu. Ale malá Kíš se vzteká.
A vztek stupňuje. Jono se rozhodne najít pomoc na internetu. Nečeká však, že ho počítač pohltí. A jeho sestru taky. Společně se ocitnou tam, kde je všechno rozložené na nuly a jedničky. V rosolovitém, bezbarvém a především rozlehlém vesmíru.
Najdou cestu zpátky? A jak to dopadne s jejich tátou, který se odvážně pustí za nimi? Rozhlasová hra byla natočena podle předlohy, která se umístila ve finále soutěže Radio Drama Autor 2020.
Rozhlasové hry běží ve vysílání Rádia Junior vždy v sobotu a v neděli v 10:00 a 14:00.
Související
-
Po tom, co Aneta zmizela. Někdo ubližoval, někdo dělal, že to nevidí…
Kyberšikana je nebezpečná a může potkat každého z nás. Aneta by mohla vyprávět, jenže to by někdo musel vědět, kam se poděla. Co se stalo?