Knižní agenti recenzují i v létě! Nebojí se vedra ani Malého prince
Knižního agenta Mikyho je v létě těžké zastihnout, pořád někde běhá, ale na čtení a recenzování si naštěstí vždycky čas najde. Kdo sleduje videa s Mikym, ví, že si vybírá knížky pro starší čtenáře. Nedávno recenzoval třeba super sci-fi 2001: Vesmírná odysea. I tentokrát sáhl po něčem dost náročném. Schválně, jestli to vůbec jeho parťák Ševa pochopí.
V jeho recenzi se podíváme na zoubek kultovní knížce Malý princ od Antoina de Saint-Exupéry. Tenhle titul vychází pořád a pořád, protože je vážně dost oblíbený. U nás vyšel Malý princ letos v nové verzi s ilustracemi Elišky Podzimkové.
Druhá knížka z Mikyho letního seznamu se jmenuje www.bez-bot.cz. Je o klukovi, který se po nehodě musí vyrovnat s tím, že přišel o obě nohy. Miky ale vzkazuje, že se knížky není třeba bát, téma je sice těžké, ale příběh je psaný s lehkostí.
Předchozí díl Knižních agentů a další bláznivá videa najdete na youtube kanále Rádia Junior.
Nejposlouchanější
-
Pohádka o princezně Pampelišce. Kouzelné vyprávění s Vlastimilem Brodským a Jiřinou Jiráskovou
-
Strašlivé příhody z jedné rekonstrukce. Vtipné trampoty s dělníky vypráví Ota Jirák
-
Malostranský čaroděj. Vyprávění o tom, jaké by to bylo ocitnout se ve středověku
-
Tajemství Hrobaříků. Napínavá detektivka o záhadě z Olšanských hřbitovů