Podle vítězky SuperStar Terezy Maškové je svět málo růžový. Výrazná barva jí dodává sebědomí

25. listopad 2022

Tereza Mašková si oblíbila běhání a jednou by chtěla vyzkoušet zelenou barvu na vlasy. Proč své nové album nazvala Svět je málo růžový? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Terezu Maškovou můžete znát jako výherkyni SuperStar z roku 2018. Od té doby se věnuje vlastní tvorbě. Nedávno vydala nové album s názvem Svět je málo růžový a její tvorbu jste mohli slyšet i v pohádce Princezna zakletá v čase.

Běh jako zdroj nápadů

Kromě zpěvu se taky věnuje sportu. Běhá každý den a je to pro ni relax. Může se uzavřít do své vlastní bubliny a vnímat jen svoje myšlenky a pocity. Při běhu ji napadají i nové texty písniček.

„Držím telefon a snažím se do poznámkového bloku napsat nějakou větu, ale když doběhám a chci si to přečíst, tak nejsem schopná přelouskat to, co jsem napsala,” směje se zpěvačka.

Milovnice růžové

Tereza Mašková je výrazná především svým hlasem a zpěvem. Poznávacím znamením jsou ale i její růžové vlasy. Nad změnou prozatím neuvažuje, protože se v růžové cítí dobře. „S růžovou jsem se tak sžila a ztotožnila, že mi dodává sebevědomí,“ pochvaluje si.

Mění pouze odstín a to od nejsvětlejší až po tu nejtmavší. Kdyby se ale pro změnu rozhodla a proměnou by projít chtěla, ve výběru barvy má jasno. „Chtěla bych vyzkoušet zelené vlasy,” dodává.

Koho ztvárnila v pohádce Princezna zakletá v čase 2? V jakém divadelním představení ji budete moci vidět? A kde jsou schovaní její pejsci, když je na jevišti? Odpovědi na otázky se dozvíte v Klubu Rádia Junior s moderátorkou Klárou Novákovou.

Klub Rádia Junior vysíláme každý den v 19:00. Nenechte si ujít rozhovory se zajímavými hosty >>

Nalaďte si vysílání Rádia Junior online >>

autoři: Klára Nováková , bva
Spustit audio

Související