V zimě jsou paruky jako čepice, ale v létě nám je horko, smějí se holky z Lollipopz

25. leden 2023

Jak se jmenuje jejich nejnovější hit? Stíhají psát domácí úkoly? A kdy se můžeme těšit na nové album? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Anet, Amy, Neli a Annie jsou čtyři bláznivé holky z hudební skupiny Lollipopz, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost na všechny strany. V téhle nové sestavě spolu začaly vystupovat teprve nedávno. Ale skamarádily se hned. Co nám na sebe v Klubu Rádia Junior s Klárou Novákovou prozradí?

Počáteční obavy

Být žákem základní školy, navštěvovat nejrůznější kroužky a ještě se podílet na tvorbě videí a písniček nemusí být vždy jednoduché. Holky to ale zvládají s přehledem.

„Ze začátku jsem se trochu bála, jestli to nebude na mě moc, jestli budu stíhat školu a nakonec je to vlastně celkem v pohodě, baví nás to a dáváme do toho maximum,“ říká členka skupiny.

„Já jsem se taky na začátku bála, že to nebudu stíhat se školou a tak dále, ale pak už to opadlo a nebylo toho tolik jako na začátku, kdy jsme měly tréninky a všechno a bylo to naplácané hned den po dnu, ale teď už to je mírnější,“ doplňuje další.

Bláznivé barvy

Každá z dívek má svou vlastní barevnou paruku, která ji dělá jedinečnou. Annie je hrdým vlastníkem žluté, modrou nosí Anet, zelené vlasy si češe Ami a růžová paruka sluší Neli.

Zajímavé ale je, že všechny čtyři holky chtěly před příchodem do skupiny jinou barvu paruky, než nakonec mají teď. Už si ale zvykly a stalo se to jejich neoddělitelnou součástí.

Aktuální hit Lollylandia se stal i jejich nejoblíbenější písničkou. Zároveň taky chystají nové album, které bude k dostání již v létě tohoto roku.

Jestli vás zajímá, jak se holky připravují na natáčení a jestli spolu tráví čas i mimo studio, pusťte si Klub Rádia Junior.

Klub Rádia Junior vysíláme každý den v 19:00. Nenechte si ujít rozhovory se zajímavými hosty >>

Nalaďte si vysílání Rádia Junior online >>

autoři: Klára Nováková , bva
Spustit audio

Související