VIDEO: Naty Hrychová zpívá, tančí a baví 100 000 fanoušků na YouTube

Naty Hrychovou si většina lidí spojuje s písničkou Moje matematika, která se stala naprostým hitem. Chytlavá melodie, vtipný text ze školního prostředí, téma první lásky i povedené herecké a taneční kreace – to je koktejl, kterým okouzlila nejednoho fanouška. Jak se čtrnáctiletá holka dostala z „nuly na sto“?

Se zpěvem začínala už v době, kdy se většina z nás učí teprve první souvislé věty. Poté, co prošla známým Kühnovým dětským sborem, začala chodit na sólový zpěv a hudbě se věnuje stále více.

Co by nikdy nesnědla a co by udělala, kdyby získala 200 000 odběratelů na YouTube? Podívejte se na Video


Naty už má na svém kontě i několik videoklipů. V Klubu Rádia Junior se s námi podělila o pár perliček z natáčení. Věděli jste například, že v klipu k písni Mému andělu jí byla neskutečná zima? Bylo hodně pod nulou a v takovém počasí si to musela vykračovat jen ve svetru. Jasný důkaz, že má talent i na herectví. Vůbec byste nepoznali, že se celé natáčení klepala. Nebo jo? Mrkněte na její YouTube kanál.

Velkou část obdivovatelů si Naty získala také svým přístupem k fanouškům. Často pro ně točí vlogy, ve kterých se mohou podívat do zákulisí. Jak sama dodává: „Vlogy natáčím i proto, abych měla na ta místa hezkou vzpomínku“. Na svém YouTube kanále má ale i řadu videí, která vás zaručeně pobaví. Chtěli byste třeba vědět, jak vyrobit sliz? Nebo jak se nalíčit jako děsivá zombie? To i další šílenosti najdete na jejím kanále.

Zpěvačka Naty Hrychová - nepoužívat

Ve volném čase Naty taky ráda tančí. Už si vyzkoušela snad úplně všechno – moderní gymnastiku, hip hop, disco dance i balet. A od září se chystá na street dance.

V současné době Naty připravuje novou písničku, která má být úplně jiná než všechno, co jste od ní doposud slyšeli. Těšíte se? Tahle slečna je opravdu multitalent!

PS: A věděli jste, že má vlasy od přírody úplně kudrnaté?

Klub Rádia Junior běží každý všední den od 19 hodin na Rádiu Junior nebo na Dvojce. Naladit si nás můžeš zde.