1. kolo výtvarné soutěže Tvoříme s Juniorem

Ukončeno. Kdo získal super ceny?

Výherci

Hrneček od nás získává Baruška 7 let (zasláno emailem), knihu Animalium Alžběta 9 let (zaláno emailem), knihu Botanicum získává tvořivý kolektiv Marcely Hálové (zaláno přes Facebook). Nedalo nám to a přidali jsme ještě jednu cenu – bavlněný vak s obrázkem Ušouna. Ten poputuje k asi nejmladší účastnici Johance (zasláno přes Facebook).

Zadání

V prvním kole výtvarné soutěže s Juniorem po vás chceme nakreslit obrázek k jedné z nejhezčích ruských pohádek Finist jasný sokol, kterou si můžete poslechnout na našem webu na stránce Pohádky a příběhy. Techniku necháme tentokrát na vás.

Obrázky nám zašlete do pátku 20. 3. 2020 (včetně).

Ceny

V tomto kole oceníme tři vybrané obrázky. Jeden od nás získá nádherně ilustrovanou knihu Animalium, druhý knihu Botanicum od nakladatelství Albatros a třetí výherce dostane plechový hrneček Rádia Junior.

Jak na to?

Sledujte s rodiči pečlivě náš web, nebo Facebook, kde postupně vyhlásíme několik kol výtvarné soutěže. Vždy přesně napíšeme, jakou pohádku nebo dobrodružný příběh si máte ve vysílání nebo na webu či v mobilní aplikaci Junioru poslechnout a namalovat k němu obrázek.

Každé zadání si pečlivě přečtěte! Některá kola totiž budou záludná a přesně vám vymyslíme, jakou výtvarnou techniku máte použít :-)

Jak poslat obrázek?

Obrázek pak co nejlépe vyfoťte a nechte rodiče, aby ho vložili na našem Facebook profilu do komentáře k příspěvku s vyhlášením daného kola soutěže. Kdo nemá facebook, může nám obrázek poslat na email radiojunior@rozhlas.cz.

Při posílání emailem nezapomeňte uvést poštovní adresu, kdybyste vyhráli. Do předmětu emailu je nutné uvést heslo „Tvoříme s Juniorem 1. kolo, 2. kolo...atd.“ Více zjistíte v plných pravidlech soutěže.

Výherce, kteří nám obrázek pošlou přes Facebook, pak o adresu požádáme v soukromé zprávě až po vyhlášení výsledků.

Ceny výhercům odešleme, jen co to situace dovolí, takže je třeba počítat i s větším zdržením :-)

>> Přečtete si celá pravidla souteže 
(Zasláním obrázku do soutěže potvrzujete souhlas s plným zněním těchto pravidel.)

Těšíme se na vaše výtvory!

Spustit audio

Související