Co se stalo se Zuzanou? Pátrání po tragickém osudu nešťastné dívky odhalí dávné křivdy

2. září 2023

Zjistili, že jejich sestra zemřela za podivných okolností. Podaří se dvojčatům během natáčení podcastu vypátrat, kdo za to může? Další příběhy najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior.

Tadeáš a Ela se v nové rozhlasové hře rozhodnou vypátrat, za jakých okolností kdysi zemřela jejich sestra Zuzana. Stalo se to ještě před tím, než se narodili. Doma se o Zuzaně nemluví a sourozenci tuší, že to nebude jen tak. Co když to byla vražda?! 

Sledujte detektivní pátrání, které si Tadeáš a Ela zaznamenávají na mobil do hodně napínavého podcastu. Postupně spolu odkrývají hrozivou pravdu o některých lidech ze Zuzanina okolí. Zejména z dramatického kroužku, kam chodila. Podaří se jim zjistit, co se s ní opravdu stalo?

Podívejte se na video z natáčení

Rozhovor se spisovatelkou

Čtěte také

Rozhlasovou hru napsala Hana Lehečková. Příběh je volně inspirovaný jejím románem pro dospělé s názvem Poupátka. Co všechno musela změnit? A proč si vybrala tohle téma? Poslechněte si to v reportáži.

Na našem webu si navíc můžete pustit i velký rozhovor s oceňovanou spisovatelkou, která byla hostem pořadu Klub Rádia Junior.

Hrají: Nina Rudišová, Samuel Budiman, Lenka Zbranková, Igor Orozovič, Matěj Převrátil, Lucie Trmíková, Denisa Barešová, Adam Ernest, Tomáš Weisser, Anežka Šťastná a další
Napsala: Hana Lehečková
Dramaturgie: Lenka Veverková
Zvukový mistr: Jitka Špálová
Zvukový design: Matouš Hejl
Režie: Josef Kačmarčík
Natočeno: 2021

Rozhlasové hry běží ve vysílání Rádia Junior vždy v sobotu a v neděli v 10:00 a 14:00.

Nalaďte si Rádio Junior online >>

Něco pro rodiče: 
Další krásné příběhy pro děti a mládež najdete ke koupi na radioteka.cz

autor: Redakce Rádia Junior
Spustit audio

Související