O pořadu OFFLINE

Poslouchejte soutěžní seriál a zažijte dobrodružství v paralelní dimenzi, kde sice neexistuje internet, ale stejně tam všichni řeší lajky a selfíčka. Jak je to možné?

Matyáš a Linda mají problém. Jako kouzlem se dostali do podivného světa, kde nefungují mobily a nikdo tam nezná internet. Co všechno tam zažijí a podaří se jim dostat se zpátky?

Poslouchejte každé prázdninové pondělí ve vysílání Rádia Junior jeden díl soutěžního seriálu (vždy v 8:45 a opakování v 18:05). Na našem webu najdete postupně nejen všechny díly, ale i soutěžní úkoly. Musíte si totiž vyrobit výbavu pro přežití do paralelní dimenze.

Pravidla soutěže najdete u jednotlivých dílů soutěže.

Hrají: Viktorie Nedomová (Linda), Daniel Gary Gabriel (Matyáš), Michal Zelenka (Hubert), Marek Lambora (Rozložil), Jakub Koudela (Sestavil), Eva Sinkovičová (Lea), Dagmar Jegerová (Tvrďačka), Jiří Kohout (Kruťák46), Martin Leták (Gizmo), Barbora Waschingerová (Gabriela), Tereza Rašová (Irena), Petr Ševčík (Olaf) a další
Napsal: Marek Podlaha
Zvukový mistr: Jan Brauner
Zvukový design: Jiří Litoš
Režie: Jaroslav Kodeš
Premiéra: 4. 7. 2022

Držíme vám palce! :-)

Další pořady

 • Vzkazovna

  Pošlete písničku někomu, koho máte rádi a udělejte mu radost.

 • Hajaja

  Audiopohádky pro děti na dobrou noc od populárních i začínajících autorů v podání předních herců a hereček. Vysíláme každý den večer včetně sobot a nedělí.

 • Leháro Jakuba Voříška

  Nechce se vám v sobotu vstávat? Rádi se flákáte a vegetíte? 

 • Ranní ReStart

  Začněte den s námi! Čekají na vás zajímavé rubriky, soutěže, vtípky i výzvy.