Podivné trampoty Bochánkovic dynastie. I královské rodiny řeší výchovné problémy

3. březen 2024

Když se zamilovanému královskému páru narodí děti, začnou jim starosti. Sudička totiž každému z jejich potomků přičaruje nějakou špatnou vlastnost. A co teď? Dozvíte se v pohádkovém seriálu.

Když si král Rudovous Bochánek IV. bral za ženu milovanou princeznu Zlatovlásku, všichni čekali, že nastane to pravé pohádkové „žili šťastně až do smrti“. Jenže trampoty se nevyhýbají ani královským rodinám.

Manželům se brzy narodí tři malé princezny a jeden princ, ale ani s jedním to doma nebude jednoduché. Čarodějná kmotřička Eufrosína dá totiž každému dítěti do vínku nějakou pořádně špatnou vlastnost. Jak si s tím nadělením král s královnou poradí?

Vypráví: Jitka Smutná
Napsala: Markéta Nekolová
Dramaturgie: Renata Venclová
Režie: Zuzana Burianová
Premiéra: 26. 2. 2024

Pohádky skřítka Hajaji můžete poslouchat každý den živě od 19:50 hodin ve vysílání Rádia Junior a po odvysílání ještě po dobu 28 dní online – spolu s dalšími pohádkami a příběhy na webu junior.rozhlas.cz/pribehy nebo v aplikaci mujRozhlas.
Něco pro rodiče:
Nestihli jste si poslechnout u nás na webu? Některé tituly najdete v prodeji na CD nebo ke stažení v mp3 na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související