Říkali mi Jarko, a to jsem nenáviděla, říká zpěvačka Chiara Nella Kekrt

20. září 2022

Chiara. Originální dívka s originálním jménem. Jak k němu přišla? A čím by se chtěla stát, kdyby nebyla herečkou a zpěvačkou? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Desetiletá Chiara se touží proslavit. Svůj sen si pomalu a jistě plní. Její hit Chiary svět se drží na předních příčkách naší hitparády. Koncertuje s Lollipopz, Benem a Mateem, ale vidět jste ji mohli i v několika českých seriálech nebo pražských divadlech.

Chtěla by zachraňovat krokodýly

Chiara má i další vysněné povolání. „Vždycky jsem chtěla být zpěvačkou, herečkou a tanečnicí, ale také si moc přeji být zvěrolékařkou, protože miluji zvířátka už od malička,“ říká.

I když mezi její oblíbená zvířata patří především ta domácí jako psi a morčata, neodolala by zahraniční misi na záchranu krokodýlů v Africe. Problém by jí nedělala ani práce s papoušky v exotických zemích.

Netradiční jméno jí rodiče vybrali, když trávili nějaký čas v Itálii. Jak se Chiara správně vyslovuje a jaké přezdívky dostala od spolužáků? Vše se dozvíte v podcastu Klub Rádia Junior.

Klub Rádia Junior vysíláme každý den v 19:00. Nenechte si ujít rozhovory se zajímavými hosty >>

Nalaďte si vysílání Rádia Junior online >>

autor: bva
Spustit audio

Související