Tihle krasavci hledají nový domov plný lásky. Čivavy nejsou plyšáci, ale psi s velkým srdcem
Čivavy se dnes často slouží jako módní doplněk. Přitom jsou to odvážlivci s velkým srdcem. O ty opuštěné se stará organizace Čivavy v nouzi. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.
Aby nebyly čivavy v nouzi, je tu organizace Čivavy v nouzi. A Kateřina Nováková, která do studia Junioru přivezla i dva roztomilé hosty. Čtyřletou béžovou Rézi a černého Boba.
Smutný osud
Oba naši čtyřnozí hosté hledají nový domov, kde by je měl někdo rád. Lásky si totiž během svého dosavadního života asi moc neužili.
Dvanáctiletého Boba někdo dokonce pravděpodobně vyhodil z auta, protože už ho nechtěl. Je to úžasný mazlivý pejsek.
Strážce dětí
Organizace čivavy v nouzi se stará i o nemocné staré pejsky, které už nikdo nechce. Tohle plemeno pochází z Mexika a dožívá se v průměru 15 let.
Původní obyvatelé dnešního Mexika je kdysi dávno používali i na hlídání miminek před hady. Mají totiž odvážné srdce. Nejsou to tedy žádní plyšáci a svého páníčka budou bránit i proti většímu psovi. Záleží samozřejmě na výchově.
Jak se pracuje s týranými pejsky? I na to se ptala Veronika Hájková, tak si to poslechněte.
Klub Rádia Junior vysíláme každý den v 19:00. Nenechte si ujít rozhovory se zajímavými hosty >>