V hlavní roli! Radka s Evou si posvítily na povolání muzikálový herec a zpěvák

20. březen 2021

Tentokrát se v seriálu Muzikálománie zaměříme na herce. Co se od nich očekává? Co musí umět? Kde studují? Poslechněte si třetí díl a vše se dozvíte!

Eva si myslí, že být muzikálovou herečkou je naprostá nádhera a samé pozlátko. Nosíte krásné šaty, máte načesané vlasy a užíváte si potlesk publika. Je to ale opravdu jen růžové, nebo je profese muzikálového herce také náročná? Radka ve třetím díle prozradí, jak to v této profesi chodí.  

Chcete se stát muzikálovou hvězdou?

Musíte kvůli hvězdné kariéře čekat do dospělosti a vystudovat speciální školu, nebo můžete začít hned teď? Třetí díl Muzikálománie vám to objasní.

Radka si vyslouží od Evy přezdívku chameleon. Ale proč? Zjistíte také, jestli má vysněný muzikál, ve kterém by si chtěla zahrát, a ještě se to nestalo.

Napište nám

Líbil se vám třetí díl? Troufli byste si na povolání muzikálového herce nebo zpěváka? A kdo je váš oblíbený muzikálový herec? Svoje postřehy nám posílejte na radiojunior@rozhlas.cz a do předmětu emailu napište: MUZIKÁLOMÁNIE.

Eva Sinkovičová, která toho o muzikálech moc neví, ale chce to změnit a muzikálová zpěvačka Radka Fišarová se na vás těší každou sobotu v 16:00 ve vysílání Rádia Junior nebo ve stejný čas v neděli v repríze a pak taky tady na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

Pusť si video