Vesmír vás potřebuje! Stáhněte si hvězdnou mapu a připravte se na sci-fi soutěž

Zvládnete díky mapě objevit správné planety a vypátrat tak ztraceného Darka?

Je to jen na vás! Mimozemšťanka Sunny potřebuje pomoci při záchraně své planety Marphos i celého vesmíru. Komu z vás se podaří vypátrat cestu k její dávno ztracené polovině Darkovi? Bez téhle mapy to nepůjde. Tak si ji stáhněte.

Pokud Sunny do devíti týdnů nevypátrá, kam nepřátelští Kalvosané unesli Darka, jejich rodná planeta Marphos zanikne a rovnováha ve vesmíru bude nevratně narušena.

Stáhněte si hvězdnou mapu

Sunny se dokáže na dálku na Darka napojit a vidí nejasné útržky toho, co se před lety během jeho únosu odehrálo. Sleduje tyto stopy na devět planet. Potřebuje ale odhalit jejich názvy. Povede se vám to? K tomu abyste uspěli budete potřebovat tuhle hvězdnou mapu. Stáhněte si ji a vytiskněte.

Na mapě najdete spoustu planet. Které jsou ale ty správné? V každém díle soutěže dostanete nápovědu a bude na vás uhodnout, na kterou planetu zamíříme příště. Abyste neztratili přehled, u každé planety máte políčko, do kterého si můžete vyplnit číslo zastávky. Na konci tak budete hned vědět, jak šly planety po sobě. A co pak?

Všechny důležité informace potřebné pro vaši vesmírnou misi najdete TADY.

Vesmír potřebuje vaši pomoc! Nenechte v tom Sunny samotnou.

Spustit audio
autor: Redakce Rádia Junior