Chcete vyhrát? Zapojte se do soutěže Expedice Junior: Za kouzelným lektvarem

Po celé prázniny můžete soutěžit o super ceny v dobrodružné výpravě za kouzelným lektvarem. Pomůžete kouzelníkovi Alešovi na jeho cestě kolem světa?

Baví vás cestování a kouzla? Tak to hledáme právě vás! Kouzelný reportér Rádia Junior Aleš Březina (alias Magic Alex) plánuje neuvěřitelné kouzlo. Musí ale získat ingredience do kouzelného lektvaru a vyluštit magickou formuli na jeho začarování.

Jaký je váš úkol?

Každou prázdninovou středu v 8:00 najdete na našich stránkách nové soutěžní video. Aleš v něm vždy navštíví nějakou cizí zemi a získá od místního obyvatele jednu ingredienci a papírek se zašifrovaným slovem, které se nějak vztahuje k dané kultuře. 

Vaším úkolem je slovo vyluštit pomocí magického šifrovadla a zapsat do tabulky. Postupně tak poskládáte celé zaklínadlo. Vše potřebné najdete v receptu na stránce z čarodějné knihy, kterou si Aleš nevzal s sebou.

Bez vás to nepůjde! Recept si stáhněte a vytiskněte. Můžete si v něm taky odškrtávat, jaké ingredience už Aleš našel.

Kam poslat zaklínadlo?

Magickou formuli pak Alešovi do 1. září do 8:00 pošlete na email radiojunior@rozhlas.cz. Do předmětu napište "Expedice Junior". V emailu nazapomeňte uvést taky jméno, věk a adresu, na kterou vám bude v případě výhry doručena cena.
Před odesláním odpovědi si přečtěte plná pravidla soutěže.

Velké finále!

Proč vlastně Aleš kouzelný lektvar a formuli hledá? Jaké neuvěřitelné kouzlo s nimi v posledním videu 2. září předvede? Nápovědu se dozvíte už v prvním videu ve středu 1. července.

Co můžete vyhrát?

Deset vylosovaných výherců, kteří správně rozluštili magickou formuli, získá DAB+ digitální rádia, krásné knížky a balíček dárků. Jeden z nich navíc vyhraje soukromou návštěvu Rádia Junior, při které si vyzkouší třeba i povídat do mikrofonu. 

Cestujte i ve vysílání

Každou středu se budeme ve vysílání Junioru věnovat zemi, kterou Aleš navštívil. Těšit se tak můžete na vtipné zajímavosti i skvělé hosty! Tak si nás pusťte.

Držíme vám palce při vašem neuvěřitelném putování!

Související