Stáhněte si recept na kouzelný lektvar a soutěžte

A je to tu! Ve středu 1. července začne na Junioru velká výprava za magickým nápojem. Bez vás to ale nepůjde! Jen vy totiž budete mít čarovný recept.

Kouzelník a taky reportér Junioru Aleš Březina plánuje nevídané kouzlo. Proto bude po celém světe shánět přísady do lektvaru a šifry do magického zaříkadla.

Stránka z knihy čar a kouzel

Jenže jen vy budete mít originální stránku z čarodějné knihy, která obsahuje recept. Jen vy tak můžete Alešovi pomoct a vyluštit magickou formuli, kterou musí pronést při přípravě lektvaru. Recept si stáhněte a vytiskněte.

Jak to funguje?

Každou středu sledujte po osmé hodině ráno naše webové stránky, kde se objeví nové soutěžní video. Aleš v něm navštíví jednu zajímavou zemi a získá šifru. Tu musíte pomocí magického šifrovadla na stránce s receptem vyluštit. Vyjde vám slovo, které v receptu vyplníte do tabulky. Postupně tak poskládáte celé zaklínadlo.

Posbírat všechny ingredience na lektvar už bude jen na Alešovi. Vy si je ale můžete v receptu odškrtávat. Najde je všechny?

Kam poslat zaklínadlo?

Jak pak Alešovi zaklínadlo pošlete? Jaká jsou přesná pravidla našeho magického putování? A co můžete vyhrát? To se dozvíte v článku o soutěži Expedice Junior: za kouzelným lektvarem.

Držíme vám palce při vašem neuvěřitelném putování!

Spustit audio

Související