Jak to vypadá v podmořském hotelu? Na tenhle zážitek nezapomenete

24. srpen 2022

Pokud máte rádi moře a baví vás potápění a pozorování ryb, tak by se vám určitě líbilo v podmořském hotelu. Jeho návštěva má ale jeden háček. 

Pokud se chcete ubytovat v hotelu pod hladinou moře, máte hned několik možností. Najdete ho třeba na Maledivách, Floridě nebo v Dubaji. Některé hotely jsou v hloubce pěti metrů, některé i v deseti metrech. Hotelové pokoje jsou samozřejmě prosklené a návštěvník může při usínání pozorovat, co se děje v hlubinách. V těchto hotelech nechybí restaurace nebo divadelní sály.

Zní to jako ideální dovolená, ale má to jeden háček. Jaký? Víc vám prozradí Eva Sinkovičová v dalším díle pořadu Zvídavec. Nastražte uši, pusťte si audio a budete překvapení!

Zajímavosti, podivnosti i perličky

Dvě minutky plné překvapivých informací, podivností a perliček si můžete naladit ve vysílání Rádia Junior každý všední den v 7:30 nebo 17:05. 

Zapojte se a napište nám

Lámete si s něčím hlavu, nebo naopak víte o nějaké zajímavosti, která každému vytře zrak? Dejte to Evě vědět na adresu radiojunior@rozhlas.cz. Do předmětu napište heslo „Zvídavec“ a třeba se váš tip objeví v některém z dalších dílů!

Ze záznamu si můžete každý díl poslechnout taky tady na webu Rádia Junior.

Spustit audio

Související