Když o mě někdo nestojí, nebudu se tím trápit, radí jak na zklamání v lásce herečka Ivana Korolová

13. únor 2023

Těšíte se na svátek sv. Valentýna, nebo byste ho nejradši zrušili? Jak projevit své city probereme s herečkou Ivanou Korolovou a psycholožkou Bárou Downes. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Čtěte také

Co je to láska? Moderátorka Klára Nováková a její hosté Ivana Korolová a Bára Downes si o tom povídaly v Klubu Rádia Junior. „Lásky je moc druhů," vysvětluje psycholožka Bára. Jen se nad tím zamyslete – mateřská láska, romantická láska, kamarádská...

Láska je i trápení

Ivana korolová, oblíbená dabérka a hlas Lisy Sompsonové ze slavného animáku, vzpomíná na svou první velkou lásku: „Od šesté třídy až do deváté se mi líbil jenden kluk. Bylo to těžké. Chvíli jsme spolu chodili a chvíli ne. Chtěla jsem s ním být, ale on byl tak trošku holkař. Takže to nebylo úplně růžové. Tam jsem zažívala trošku smutky.“

Psycholožka Bára dodává, že láska není jen o spokojenosti a štěstí. „Ne vždy je jasné, jestli ten druhý lásku opětuje,“ říká. „S láskou je taky trápení a k životu to patří,“ uklidňuje všechny, kterým se zrovna nedaří.

S tím souhlasí i Ivana. „Musela jsem se naučit, že když o mě někdo nestojí, tak se tím přece nebudu trápit. Ale je dlouhá cesta k tomu, si to uvědomit,“ uzavírá.

Dostává Ivana k Valentýnu nějaké dárky? A jak poznat, jestli o nás někdo stojí, nebo ne? Poslechněte si celý podcast.

Klub Rádia Junior vysíláme každý den v 19:00. Nenechte si ujít rozhovory se zajímavými hosty >>

Nalaďte si vysílání Rádia Junior online >>

autoři: Klára Nováková , Redakce Rádia Junior
Spustit audio

Související