Pusťte si první díl letní soutěže Tajemství dědy Vorlíka. Rozárka a Tadeáš vás potřebují!

5. červenec 2021

Rozárku a Tadeáše čeká velké dobrodružství. Obyčejné prázdniny u prarodičů se pořádně zamotají. Děda Vorlík byl totiž uvězněn na záhadném místě a vy ho musíte zachránit.

Vydejte se na plavbu do magických krajin. Hned od začátku máte, stejně jako Rozárka a Tadeáš, k dispozici dědovu kouzelnou loďku. Tu si složte a schovejte na bezpečné místo, bude vám připomínat vaše prázdninové putování!

Jak soutěžit

Poslouchejte každé prázdninové pondělí od 5. července v 8:45 (repríza v 18:15) nový díl seriálu ve vysílání Rádia Junior. Všechny je postupně najdete i na našich webových stránkách.

V každé z výprav získáte jednu součástku k sestavení speciální turbíny Matyldy, bez které dědu nenajdete. V předposlední deváté epizodě se 30. srpna dozvíte, co musíte se všemi součástkami udělat, abyste měli šanci vyhrát krásné ceny. Soutěžíme do 5. září 2021.

První součástka má název...

V prvním díle jste společně s Rozárkou a Tadeášem získali od správce přístavu součástku s názvem…. Nepamatujete si? Poslechněte si audio ještě jednou, součástku si stáhněte, vystřihněte a název si pak hned zapište z její druhé strany - dílky se vám nesmí pomotat!

Než budete pokračovat, přečtěte si také celá pravidla >>

Co můžete vyhrát

  • 1. cena: digitální DAB+ rádio, rodinný poukaz do aquaparku Babylon v Liberci s ubytováním, rodinná vstupenka do centra iQLANDIA v Liberci
  • 2. cena: rodinná vstupenka do centra iQLANDIA v Liberci, rodinná vstupenka do planetária v Liberci, společenská hra
  • 3. cena: rodinná vstupenka do centra iQLANDIA v Liberci, společenská hra
  • 4. cena: společenská hra, knížka od vydavatelství Albatros
  • 5. cena: společenská hra, knížka od vydavatelství Albatros

Přejeme hodně stěstí při vašem putování!

Hrají: Samuel Budiman, Barbora Sadílková, Milena Steinmasslová, Rostislav Novák, Zbigniew Kalina, Václav Šamárek, Michal Zelenka a další
Napsal: Marek Podlaha
Zvukový mistr: Jan Brauner
Režie: Tomáš Vacek
Premiéra: 5. 7. 2021
autor: kpe
Spustit audio

Související