Rádio Junior chystá nový pořad pro všechny zvídavé hlavy

26. listopad 2020

Kolikrát za rok mrkneme? Které zvíře neumí chodit pozadu? Už brzy u nás pravidelně najdete dávku zajímavostí ze světa lidí, zvířat, rostlin i věcí. Kde? V pořadu Zvídavec!

Od 30. listopadu se na vás každý všední den těší nová redaktorka Junioru Eva Sinkovičová, která si vždy posvítí na nějakou neuvěřitelnou zajímavost.

Podivnosti i perličky

Dvě minutky plné překvapivých informací najdete ve vysílání Rádia Junior každý všední den v 7:30 nebo 17:05. Eva Sinkovičová vám odhalí neuvěřitelné zajímavosti, podivnosti a perličky.

Dozvíte se, co jste nevěděli, uslyšíte, co jste neslyšeli. Jaká barva očí je nejvzácnější? Co se skrývá ve třetím patře slavné pařížské Eiffelovy věže? A je srst ledního medvěda opravdu bílá? Čekají vás zvláštní zvyky zvířat i lidí, podivné zákony, neskutečné informace o lidském i zvířecím těle a další a další zajímavosti.

Zapojte se a napište nám

Lámete si s něčím hlavu, nebo naopak víte o nějaké zajímavosti, která každému vytře zrak? Dejte to Evě vědět na adresu radiojunior@rozhlas.cz. Do předmětu napište heslo „Zvídavec“ a třeba se váš tip objeví v některém z dalších dílů!

Ze záznamu si můžete každý díl po jeho odvysílání poslechnout taky na webu Rádia Junior.

Související

  • Zvídavec

    Každodenní dávka neuvěřitelných zajímavostí ze světa lidí, zvířat, rostlin i věcí.