Chceme vaše nápady. Pošlete tip do Zvídavce a vyhrajte!

21. září 2022

Máte nápad, o čem by měl být další díl podcastu Zvídavec? Dejte nám vědět a můžete vyhrát.

Lámete si s něčím hlavu a chcete, aby vám to někdo vysvětlil, nebo naopak víte o nějaké zajímavosti, která každému vytře zrak? Dejte to vědět Evě Sinkovičové na adresu radiojunior@rozhlas.cz.

Napište, co byste chtěli vědět a proč, nebo naopak popište zajímavost, o které víte, že by zaujala i ostatní a Eva by ji měla ve Zvídaveci více rozebrat.

Soutěž ukončena, známe výherce:

  1. cena Tinke J., Brno
  2. cena Filip Č., Sušice
  3. cena Monika M.

Výhercům pošleme i email.

Jak soutěžit

Do předmětu napište heslo „Zvídavec“ a připojte jméno, adresu a věk. Váš tip se může objevit jako hlavní téma některého z dalších dílů oblíbeného podcastu. Kdo pošle svůj nápad do neděle 2. 10. 2022, má navíc šanci vyhrát jednu z cen.

Poslechněte si podcast Zvídavec Evy Sinkovičové

Do 2. října 2022 soutěžíme o:

Krásné knihy, které zaujmu každého správného zvídavce. I encyklopedie můžou být zábavné! Tři výherci dostanou taky pexeso Zvídavec a drobné dárky od Rádia Junior.

1. cena: Kniha Podívej se pod obrázek. Otázky a odpovědi od nakladatelství Svojtka&Co + pexeso Zvídavec + balíček merche Rádia Junior

2. cena: Kniha Proč je v umění tolik nahých lidí? A další zásadní otázky o umění od nakladatelství Euromedia Group + pexeso Zvídavec + balíček merche Rádia Junior

3. cena: Kniha Moje první encyklopedie Larousse - Kdo co dělá od nakladatelství Mladá fronta + pexeso Zvídavec + balíček merche Rádia Junior

Plná pravidla soutěže si přečtětě tady >>

Pokud byste se chtěli podívat, jestli vaše téma už ve Zvídavci náhodou nebylo, všechny díly najdete tady na webu Rádia Junior.

autor: kpe
Spustit audio

Související