Nejde o čísla. Ráda inspiruji, vysvětluje influencerka Annie Camel s 800 000 sledujícími na TikToku

8. únor 2023

Annie boduje na sociálních sítích i v Hitparádě Rádia Junior. Proč si zvolila pseudonym, který v angličtině znamená velbloud a jakému netradičnímu povolání se chtěla věnovat? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Annie Camel je přímo multitalent! Zpívá, tancuje, dokáže zahrát hned na několik hudebních nástrojů a baví lidi na sociálních sítích. Mohli bychom jí tedy nazvat influencerkou? Jak sama říká: „Slovo influencer nerada používám. Nerada se takto označuji, ale na druhou stranu je to docela logické mě tak označit, protože influencer je člověk, který někoho ovlivňuje a musím říct, že určitě ovlivňuji značnou část lidí.“

Celkový počet followerů přesně spočítaný nemá, ale jen na TikToku je to aktuálně kolem 800 000. „Ale o to číslo ani tak nejde, spíš o ty lidi, o zpětnou vazbu,“ vysvětluje Annie. Těší ji, když někdo napíše, že ho inspirovala, aby například začal tancovat nebo zpívat.

Má sláva nějaká negativa? Proč si zvolila pseudonym, který v angličtině znamená velbloud? A proč se nestala policejní psovodkou, jak o tom kdysi snila? Poslechněte si celý podcast s Klárou Novákovou.

Klub Rádia Junior vysíláme každý den v 19:00. Nenechte si ujít rozhovory se zajímavými hosty >>

Nalaďte si vysílání Rádia Junior online >>

autoři: Klára Nováková , kpe
Spustit audio

Související