Přidejte se mezi alchymisty. Objevte kámen mudrců a vyhrajte krásné ceny

1. září 2023

Vydejte se na vzrušující výpravu s novým podcastem Alchymisti. Plňte úkoly na zábavných výletech i doma a možná najdete tajemství nesmrtelnosti.

Dokážete objevit tajemný kámen mudrců, po kterém odjakživa touží všichni alchymisté, kouzelníci i mocní vládci? Jedním z nich byl i slavný císař Rudolf II. V našem seriálu, který vznikl ve spolupráci s divadelním spolkem Geisslers Hofcomoedianten, postupně navštíví několik slavných učenců i šarlatánů, aby získal věčný život. Jak to dopadne? To už si poslechněte sami.

Jak začít

Poslechněte si seriál Alchymisti a stáhněte si pracovní listy >>

Soutěžte a vyhrajte

Kámen mudrců prý dokáže měnit věci ve zlato. Na to ale spoléhat nemusíte. Svůj poklad můžete vyhrát v naší soutěži!

Poslechněte si prvních 7 soutěžních dílů seriálu, stáhněte si k nim pracovní listy a splňte zadané úkoly. Vždy máte na výběr: Buď se s rodinou vypravíte na zábavný výlet a jako v bojovce na něm budete hledat správné odpovědi podle nápověd, nebo si vyberete variantu úkolu, kterou můžete splnit i doma. Oba přístupy můžete kombinovat, jak se vám to bude zrovna hodit.

Zadejte heslo a pusťte si videoklip

Ze správných odpovědí složíte magickou formuli, tedy zaříkadlo pro výrobu kamene mudrců. To poslouží i jako heslo na bonusovou stránku, odkud nám pošlete své údaje a tím se zapojíte do soutěže. Pouze na bonusové stránce navíc najdete i speciální videoklip s úžasnou píšničkou! 

Soutěžíme do 30. 11. 2023 (včetně). Plná pravidla zde >>

Vyhrajte herní notebook a další ceny

Soutěžíme o tři balíčky cen pro jednotlivce a tři pro kolektivy. Ve hře je herní notebook Alza Gamebook GTX1650 od společnosti Alza, tématické knihy od Albatrosu, jako je Harry Potter a další, Albi Kouzelné čtení Putování magickou Prahou, dárky od Rádia Junior i exkurze do Pekla nebo Českého rozhlasu.

Prozkoumejte ceny blíž >>

Pro rodiče, školy a další skupiny

Naší soutěže se mohou zůčastnit jednotlivci i kolektivy. Pro všechny rodiče, učitele a vedoucí máme důležité informace a speciální pracovní listy na této stránce >>

Přejeme vám při hledání kamene mudrců hodně zdaru!

autor: kpe

Související