Pusťte si 1. díl soutěže Expedice Junior: Za kouzelným lektvarem

Aleš má velké přání, ale aby se mu splnilo, bude muset procestovat svět a získat magický nápoj. Bez vaší pomoci se mu to nepodaří. Podívejte se na první soutěžní video.

Každou prázdninovou středu v 8:00 najdete na našich stránkách nové soutěžní video. Kterou zemi kouzelný reportér Aleš Březina (alias Magic Alex) navštíví? Jakou přísadu do kouzelného lektvaru získá?

Bez vás to nepůjde! Stáhněte si recept

Vaším úkolem je vyluštit šifru, kterou vám Aleš ve videu ukáže. Výsledné slovo napíšte do tabulky, kde se vám na konci soutěže poskládá magická formule – zaklínadlo, které je zapotřebí k tvorbě lektvaru. Šifrovadlo i tabulku najdete v receptu, který si Aleš bohužel nevzal s sebou. 

Recept si stáhněte a vytiskněte. Můžete si v něm taky odškrtávat, jaké ingredience už Aleš našel.

Kam poslat magickou formuli?

Magickou formuli pak Alešovi do 1. září do 8:00 pošlete na email radiojunior@rozhlas.cz. Do předmětu napište „Expedice Junior“. V emailu nazapomeňte uvést taky jméno, věk a adresu, na kterou vám bude v případě výhry doručena cena.
(Před odesláním odpovědi si přečtěte plná pravidla soutěže.)

Velké finále!

Proč vlastně Aleš kouzelný lektvar a formuli hledá? Jaké neuvěřitelné kouzlo s nimi v posledním už nesoutěžním videu 2. září předvede? Nápovědu se dozvíte už v prvním videu ve středu 1. července.

Co můžete vyhrát?

Deset vylosovaných výherců, kteří správně rozluštili magickou formuli, získá DAB+ digitální rádia, krásné knížky a balíček dárků. Jeden z nich navíc vyhraje soukromou návštěvu Rádia Junior, při které si vyzkouší třeba i povídat do mikrofonu. 

Cestujte i ve vysílání se super hosty

Každou středu se budeme ve vysílání Junioru věnovat zemi, kterou Aleš navštívil. Těšit se tak můžete na vtipné zajímavosti i skvělé hosty v odpoledním vysílání!

Ve středu 1. července se na vás bude po 17:00 hodině těšit Marta Jandová, která povypráví o svých zážitcích z Francie.

Tak si nás pusťte >>

Držíme vám palce při vašem neuvěřitelném putování!

Související