Vyrážíme do Egypta! Šestou indicii má mocný faraon

5. srpen 2020

Aleš se objevil v zemi plné písku, tajemství a starobylé historie. Nakloní si místní bohy i vznešeného vládce a získá další indicii?

>> Soutěž už byla ukončena <<

Baví vás cestování a kouzla? Tak to hledáme právě vás! Pomozte nám rzískat kouzelnou formuli k magickému lektvaru a vyluštit magickou formuli na jeho začarování.

Jaký je váš úkol?

Vaším úkolem je vyluštit zašifromavá slova pomocí magického šifrovadla a zapsat do tabulky. Postupně tak poskládáte celé zaklínadlo. Vše potřebné najdete v receptu na stránce z čarodějné knihy.

Bez vás to nepůjde! Recept si stáhněte a vytiskněte. 

Kam poslat zaklínadlo?

Magickou formuli pak do 1. září do 8:00 pošlete na email radiojunior@rozhlas.cz. Do předmětu napište "Expedice Junior". V emailu nazapomeňte uvést taky jméno, věk a adresu, na kterou vám bude v případě výhry doručena cena.
Před odesláním odpovědi si přečtěte plná pravidla soutěže.

Velké finále!

Jak to všechno dopadlo a jména výherců se dozvíte 2. září na našem webu.

Co můžete vyhrát?

Deset vylosovaných výherců, kteří správně rozluštili magickou formuli, získá DAB+ digitální rádia, krásné knížky a balíček dárků. Jeden z nich navíc vyhraje soukromou návštěvu Rádia Junior, při které si vyzkouší třeba i povídat do mikrofonu. 

Cestujte i ve vysílání

Každou středu se budeme ve vysílání Junioru věnovat jedné zajímavé zemi. Těšit se tak můžete na vtipné zajímavosti i skvělé hosty! Tak si nás pusťte.

Držíme vám palce při vašem neuvěřitelném putování!

autor: kpe
Spustit audio

Související