Poslouchejte od 4. července 2022 každé prázdninové pondělí soutěžní seriál OFFLINE a zažijte dobrodružství v paralelní dimenzi, kde sice neexistuje internet, ale i tak tam všichni řeší lajky, hatery a selfíčka. Jak je to možné?

Pozor na reklamní racky! :-)

Matyáš a Linda mají problém. Jako kouzlem se dostali do podivného světa, kde nefungují mobily a nikdo tam nezná internet. Co všechno tam zažijí a podaří se jim dostat se zpátky? A jak byste v takové dimenzi obstáli vy?

Pusťte si postupně všechny díly soutěže >>

Soutěžíme od 4. července do 4. září

Pozor na reklamní racky! :-)

Poslouchejte každé prázdninové pondělí ve vysílání Rádia Junior jeden díl soutěžního seriálu (vždy v 8:45 a opakování v 18:05). Tady na webu najdete postupně nejen všechny díly, ale i soutěžní úkoly. Musíte si totiž vyrobit výbavu pro přežití do paralelní dimenze.

Po odvysílání posledního soutěžního dílu 29. 8. 2022 nám přes speciální formulář, který na konci srpna najedete tady na webu, pošlete fotky nebo videa, ve kterých nám ukážete všech 9 kousků vaší výbavy.

Soutěžíme o rodinné vstupné do Aquapalace Praha, digitální přenosná DAB+FM rádia 300N společnosti GOGEN, krásné knížky a další drobné ceny. 

Plná pravidla soutěže a detailní popis výher >>

Držíme vám palce! :-)

Bonus na hradě Houska

Náš příběh se odehrává v okolí tajemného hradu Houska na Kokořínsku. Udělejte si na něj o prázdninách s rodinou výlet a vypátrejte u pokladny plakát se speciálním QR kódem k soutěži OFFLINE. Když kód naskenujete do mobilu a ukážete výsledek u pokladny hradu, dostanete tam drobný dáreček – odznáček (placku) k soutěži. Na bonusové stránce si můžete stáhnout i speciální omalovánky.

Pusťte si seriál a zapojte se do soutěže:

Stránky

Další info k soutěži:

Pusť si video